SEO İle Google da Yükselin

Yüksek Hacimli Siteler & Prestijli Markalar İçin Profsyonel SEO Hizmeti

 

Türkiye’deki dış kaynaklı internet trafiğinin en önemli kısmını Google yönlendirmektedir. Adwords yani Google reklam çözümleriyle söz konusu trafiği elbette yönlendirebilirsiniz; ancak bu, tek başına kullanıdığında hem masraflı bir süreç olacaktır, hem de arama sonuçlarında organik kıymete sahip rakiplerinizin her durumda bir adım gerisinde olacaksınız.

Profesyonel Adwords desteği almadığınız taktirde, reklam veriminiz gün geçtikçe düşecek, maliyetleriniz artacak, aynı anda organik Google trafiğine de odaklanmış rakipleriniz markanızın önününe geçmeye başlayacaktır.

O sebeple web trafiğinizi en doğru ve cost-effective şekilde arttırmak için, reklamcılık ve seo çalışmalarının eş zamanlı ve paralel bütçelerle yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Organik arama sonuçlarının dönüşüm potansiyeli, standart reklam uygulamalarından daha yüksektir

Arama motoru optimizasyonu bir lüks değil; gün geçtikçe sertleşen rekabetin parçası olabilmeniz için asgari gerekliliktir

Seo, yani search engine optimization (arama motoru optimazasyonu) oldukça karmaşık bir çalışma olmasına karşın, doğru yapıldığı taktirde çok ciddi avantajlar sağlamaktadır.

Unutmamanız gereken nokta şu: x lira bütçe ile de seo çalışması yapılabilir; 10x 20x bütçelerle de; buradaki odak ne hızda, ne kalıcılıkta ve hangi zorlukta hangi kelimelere odaklanacağındadır.

Optimum verimi elde etmek için, doğru teşhisler, doğru planlama ve süreçlerin hatasız şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Google cezaları, site haritaları, reddedilmesi gereken linkler gibi doğrudan Google vasıtasıyla yapılacak adımlar kadar, kodlamalar, sunucu üzerinde yapılması gereken modifikasyonlar ve referans gösterecek kaliteli backlink inşası, ancak ve ancak tüm bu süreçlerin eksiksiz yönetilmesiyle anlam bulacaktır.

İster 100 binlerce sayfalık bir internet portalınız, ister niş sektör odaklı alışveriş siteniz, ister yaratıcı bir web projeniz.. Siteniz için yapılması gereken profesyonel seo çalışmasını gelin birlikte planlayalım..

 

Kurumsal SEO Hizmeti İçin Bize Yazın!

 

Detaylı Bilgi: https://tr.wikipedia.org/wiki/Arama_motoru_optimizasyonu

 

İlgili Kelimeler: seo , seo firmaları , seo ajansları , profesyonel seo , kurumsal seo , sitemap , google link recovery , backlink , w3c , site speed , link disavow , google penalty , bing , yandex