SEM / Arama Motoru Pazarlaması

 

Arama motoru reklamcılığı bilhassa e-ticaret siteleri için en verimli / cost-effective dönüşler alabileceğiniz reklam modelidir. İhtiyacınıza ve hedef kitlenize göre size özel belirlenecek strateji ile, doğru kanallarda, doğru hedeflenmiş, doğru kurguda ve sürekli izlenip performansı iyileştirilen reklam modelleri kısa vadeli süreçte markanıza çok ciddi geri dönüşler sunabilir.

Ancak konunun sertifikalı profesyonellerince kurgulanabilecek Adwords kampanyalarınızla tıklama başına maliyetlerinizi azaltabilir, satışa dönüşecek trafiği ve verimi arttırabilir, reklam bütçenizden maksimum verim sağlayabilirsiniz.

Dönüşüm odaklı kurgulanmış Google Adwords kampanyalarıyla yatırım gelirinizi maksimize edebilirsiniz


Google Adwords Re-Merketing kurguları ile, en yüksek satın alma potansiyelindeki müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz


 

Google reklamları için kullanılan son günlerin popüler SEM methodu re-marketing yani yeniden pazarlama ile, daha önce web sitenizi ziyaret etmiş, en yüksek satın alma potansiyelindeki müşterilerinize doğrudan ulaşabilir; tıklamalardan ziyade dönüşüm odaklı (örneğin satışlara, siteye giren kişinin firmanızla iletişim kurup kurmadığına vs) kampanyalar yaratabilir; haritalar, interaktif telefon numaraları gibi eklentiler ve doğru kurgulanmış yönlendirmelerle satışa dönüşen tıklamalarınızı maksimize edebilirsiniz.

 

Kurumsal SEM Hizmeti İçin Bize Yazın!

 

İlgili Kelimeler: sem, adwords, adwords reklamları, google reklamları, arama motoru reklamcılığı, search engine marketing, re-marketing, re-targeting, bing reklamları, yandex reklamları, internet reklamı, online reklam, mobil reklam