İNTERNET YAYINCILIĞI (WEB PUBLISHING)

15 Yıllık deneyimimiz diyor ki, internet yayıncılığı makale girmenin çok ötesinde bir iştir. Doğru içeriğin doğru arayüzle bir araya getirilmesi, internet yayıncılığının olmazsa olmaz aşamalarından yalnızca ilkidir.

Uygun SEO çalışması yapılmamış içeriğin trafik anlamındaki geri dönüşlerini, bu konuya somut örnek olarak gösterebiliriz.

Ziyaretçi davranışlarının detaylı analizi, web master tools araçlarının verimli kullanımı, A-B testleri, oyunlaştırma süreçleri, mailing çalışmaları, sosyal medya yönetimi, cost-effective bütçeler ve doğru hedeflemeyle kurgulanmış reklamlar, kod yapılarının optimizasyonu, üye-ziyaretçi-basın ve reklam veren ilişkileri bu hususta takip edilmesi gereken diğer olmazsa olmaz unsurlar arasındadır.

MODS Ailesi olarak bu güne kadar Altın Örümcek sahibi Modaturkiye.com ‘un da aralarında bulunduğu, başta moda ve tekstil sektörü hedefli pek çok moda yayınına hizmet verdik. Uluslararası canlı yayınlar gerçekleştirdik, yabancı moda haftalarına katıldık, yüzlerce röportaj gerçekleştirip, on binlerce fotoğraf çektik.

Konu hakkında Türkiye’deki en tecrübeli ekiplerden birine sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

Detaylı bilgi almak, ve içerik sitelerinize katabileceklerimizi öğrenmek için iletişim sayfasını kullanabilirsiniz.