HİZMETLERİMİZ

SEO
Arama Motoru Optimizasyonu


Google, Yandex ve Bing arama motorlarında organik ve kalıcı yükselme sağlıyor; SEO analizlerinizi yapıyor, penalty recovery – link disavow – sitemap vb detayları raporlayarak yönetiyoruz.

SEM
Arama Motoru Pazarlaması

Adwords ve Bing reklamlarınızı hedef kitlenize ve amacınıza en uygun şekilde kurguluyor, doğru anahtar kelimeleri tespit ediyor, dinamik yeniden pazarlama ve gelişmiş reklam varyasyonlarıyla reklam sürecinizi başlatıyor, günlük olarak performans analizlerinizi yapıyor ve en cost/effective geri dönüşler almanız için çalışıyoruz.

E-Commerce Structure
E-ticaret Altyapıları

İhtiyacınıza göre kurgulanacak Magento, Shopify, WooCommerce, İdeasoft gibi sektörün en güvenilir altyapılarını kullanarak e-ticaret sitenizi geliştiriyor; sunucu, sertifika, entegrasyon, güvenlik ve modifikasyon süreçlerinizi yönetiyoruz.

E-Commerce Management
E-ticaret Süreç Yönetimi

E-ticaret sitenizin dekupe ürün ve/veya modelli fotoğraflarından, kargo & sevkiyat yönetimine, müşteri ilişkilerinden, stok yönetimine tüm e-ticaret süreçleriniz tek elden yönetilecek; ve size yalnızca ardınıza yaslanmak kalacak.

Sosyal Medya
Sosyal Medya Yönetimi & Pazarlaması

Facebook, Twitter, Instagram ve ilgili diğer tüm mecralardaki takipçilerinizle iletişiminizi yönetiyor; reklam kampanyaları kurgulayıp yönetiyor; markanızın müşteri bağlılığını, bilinirliğini ve interaktivitesini arttırıyoruz.

Web Publishing
İçerik yönetimi ve Portal / Blog Çözümleri

Sektörünüze ve hedeflerinize uygun özel blog, portal ve paravan içerik çözümleri üretip, yönetiyoruz. Makale yazımından, üyelerinizle yapacağınız email marketing’e ilgili tüm süreçleriniz bize emanet. WordPress, Joomla veya ihtiyacınıza özel yazılacak custom CMS altyapısıyla..

Yazılım Danışmanlığı
Php, Html, Javascript & Css Kodlama

Projeleriniz için el yazımı extensionlar, şirket içi özel yazılımlar, veritabanı yönetimi ve sıfırdan özel kod parçaları üretiyor, ve/veya yazılım hatalarınızı düzeltiyoruz.

CRM
Müşteri İlişkileri Yönetimi

Firmanızın ihtiyacına %100 karşılık verecek özel CRM yazılımımızla müşterilerinizle olan bağınızı kuvvetlendiriyoruz.

Domain & Server Yönetimi
Sunucu ve Domain Yönetimi

Projelerinize özel domainler satın alıp, Türkiye’nin en büyük datacenter’ında yer alan kendi fiziksel sunucularımızda barındırıyor, CPanel & WHM altyapıları kullanarak nameserver, subdomain, Spf records, yedekleme, ip değişimi gibi tüm teknik işlerinizi en güvenli şekilde yönetiyoruz.